למדו מהטובים ביותר

היועצים שלנו

ייעוץ והכוונה

"סוף מעשה במחשבה תחילה"
במהלך 40 שנות העבודה נוכחנו כי באותם מקרים בהם אנשים קיבלו יעוץ טרם ירדו לשטח, נחסכו מהם טעויות רבות ועמן גם הרבה כסף.

התייחסות לנושא גבהים, מיקומים, צרכים, מגבלות ועוד הן נקודות מאוד חשובות שיש לקחת בחשבון לפני שמתחילים את העבודה. בדרך כלל ההתייחסות אליהן צצה תוך כדי הבניה ואז מתחילים להתפשר על הדברים כי לא נלקחו בחשבון קודם לכן, שלא לדבר על אילוצים המחייבים פירוק והתקנה מחדש.
לאחרונה החלטנו להקים מחלקה זו המאפשרת לכם להזמין יעוץ אישי והדרכה בשטח שמטרתה – "מחשבה תחילה" .
במסגרת הייעוץ, משה יעלה בפניכם נקודות חשובות להתייחסות שעל פי רוב לא נלקחות בחשבון על ידי אף אחד מהגורמים המעורבים בפרויקט ואף ייתן הנחיות בשטח לבעלי המקצוע אם תרצו בכך.

WhatsApp Image 2024-02-26 at 09.12.48

עיצוב פנים

יצירת אנרגיה מזמינה ונינוחה שגורמת לאנשים תמיד תחושה של בית!
יעל עוסקת בעיצוב פנים , עיצוב גינות וסטיילינג כמעט כל חייה.
היא הקדימה את זמנה בתפיסה העיצובית שלה בהרבה מאוד מובנים: החל בראיה המאוד ייחודית שלה תוך התייחסות לפרטים המאוד קטנים , דרך התעוזה וחוסר ההתפשרות , כמו גם ההכרות המאוד מעמיקה שלה עם עולמות העיצוב ( חורשת את העולם לאורך ולרוחב מזה 30 שנה) וכלה בכך כי תמיד יוצרת חללים מאוד מזמינים, על זמניים , שאינם נשענים על טרנדים או אופנות אלא על שילוב בין צרכים ונטיות לב, ובין הרבה מאוד יצירתיות ומקוריות.
עבודותיה של יעל ניחנות בעומק והרבה מאוד רוחניות ,והינם בלתי נמנעים בהתייחס לעובדה כי יעל עוסקת בעולמות הללו לפחות 25 שנה , מורה ליוגה ול-pranayama וממשיכה ללמוד מן המאסטר שלה בהודו עד עצם היום הזה.
מי שמכיר את עבודותיה של יעל יעיד עליה כבעלת טעם משובח ומדויק מאוד.
במחלקת הייעוץ שלנו ניתן לשכור את שרותיה של יעל .

דילוג לתוכן